Пн - Пт: 9:00 - 18:00
Сб-Нд: зачинено
+38 (057) 750-89-90
+38 (050) 381-10-77
eejet@entc.com.ua
c7508990@gmail.com
ISSN 1729-3774 (print)
ISSN 1729-4061 (online)
1

Оформлення рукопису статті за вимогами журналу

2

Надання рукопису статті в редакцію одним із зручних для авторів способом:

Online


   

Просимо при поданні рукопису до редакції надіслати на email eejet@entc.com.ua або c7508990@gmail.com лист наступного змісту:

Шановна редакція!

Відправляємо до розгляду для публікації оригінальну науково-дослідницьку статтю «______________________________________________________________________» авторів ____________________________________________________.

Всі автори прочитали і схвалили цю версію статті. Ніяка її частина не була опублікована або представлена в іншому місці. Автори не мають конфлікту інтересів з дослідження, що висвітлюється в рукописі. Автори ______________________________, подаючи рукопис до редакції журналу «Eastern-European Journal of Enterprise Technologies», погоджуються з усіма вимогами до оформлення, подачі рукопису статті, оплати та несуть повну відповідальність у разі порушення цих вимог.

Ми чекаємо на отримання коментарів від рецензентів.

Від імені всіх авторів цього рукопису,

_____________________________________

(ПІБ, посада, звання, контактний (моб.), телефон)
Ця контактна особа має бути зазначено в п.10.2. Ліцензійного договору

Ми суворо не приймаємо рукописи від третіх осіб за винятком випадку, коли третьою особою є організація (установа), в якій працює автор / автори.

Якщо особа, яка не зазначена як автор, надсилає рукопис від імені автора (ів), заява про це повинна бути включена в розділ «Подяки» рукопису та в супровідний лист. Заява повинна містити:

  • розкриття типу редакційної допомоги – враховуючи ім'я людини, компанію та рівень вкладу;
  • всі організації, які заплатили за цю допомогу;
  • підтвердження, що перераховані автори дозволили подачу свого рукопису через третю сторону та схвалили будь-які заяви або декларації, наприклад, конфлікт інтересів, фінансування тощо.

Редакція журналу залишає за собою право відмовити в розгляді рукописів, представлених третьою стороною, а не самими авторами.

3

Після перевірки авторського рукопису на відповідність тематиці та на унікальність, а також надання ліцензійного договору, менеджер відправляє invoice на оплату авансу в розмірі 1000,00 грн

4

Робота з редакцією: рецензування, редагування та робота з редактором верстки.

5

Після прийняття редакцією позитивного рішення про публікацію статті провести остаточну оплату згідно виставленого invoice на оплату.

Сума, сплачена відповідно до п. 3 правил подачі рукопису статті, зараховується як аванс з додрукарської підготовки статті та враховується в оплату після прийняття рішення про публікацію статті (Умови оплати).

Фактом, що підтверджує надання послуги, є публікація прийнятої статті на сайті видання.

Сума авансу (п. 3) не повертається у випадках:

негативного рішення рецензентів щодо публікації статті у журналі «Східно-Європейський журнал передових технологій».

відмови автора (авторів) вносити виправлення, спрямовані на усунення невідповідності вимог рукопису за структурою та змістом статті вимогам журналу;

При цьому сума авансу (п. 3) покриває послуги з додрукарської роботи зі статтею.

Відправлена редакцією відмова (виконана додрукарська підготовка, а саме редагування/рецензування статті) на електронну пошту автора (авторів), зазначених у статті, є фактом підтвердження виконаних робіт.

6

Надання документів

Увага!

Автор (колектив авторів), подаючи рукопис до редакції журналу «Східно-Європейський журнал передових технологій», погоджується з усіма вимогами до оформлення, подачі рукопису статті та оплати та несе повну відповідальність у разі порушення цих вимог.

photo_2020-03-13_16-34-08.jpg

вул. Шатилова дача, 4, оф. 702 (8 пов.),
м. Харків, Україна, 61165

+38 (057) 750-89-90
+38 (050) 381-10-77
+38 (073) 081-39-36

 

eejet@entc.com.ua

Image
Image
Image
Image