Пн - Пт: 9:00 - 18:00
Сб-Нд: зачинено
+38 (057) 750-89-90
+38 (050) 381-10-77
eejet@entc.com.ua
c7508990@gmail.com
ISSN 1729-3774 (print)
ISSN 1729-4061 (online)
Image
Image

НАША ІСТОРІЯ

«Східно-Європейський журнал передових технологій» почав видаватися в 2003 році.

Створенню журнала передувало дворічне опрацювання концепції журналу за участю вчених з України, Фінляндії та Нідерландів. Досвід зарубіжних колег в поданні наукових робіт допоміг створити новий для України тип наукового журналу.
Завдяки цьому стало можливим широке інформування промисловості про передові технологічні рішення, яке здійснювалося зі сторінок журналу. Це і стало реалізацією концепції журналу – здійснювати передачу наукових знань в промисловість, що особливо важливо в умовах економік, які трансформуються.
Перший випуск журналу побачив світ у лютому 2003 року окремими випусками англійською та російською/українською мовами.
З 2003 року журнал було включено до переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних досліджень.
Точне дотримання термінів виходу журналу та прозорість політики редакції стали чинниками, які привернули велику кількість авторів з України практично в усіх напрямках технічних наук. Тому журнал почав структуруватися по окремим томам: спочатку він виходив одним томом, через рік двома томами, потім чотирма та оформився остаточно в структуру з 12 томів до 2017 року.
У 2009 та 2014 роках «Східно-Європейський журнал передових технологій» пройшов планові перереєстрації та був включений до Переліку ВАК України № 1-05/2 від 27.05.2009, № 1-05/3 від 08.07.2009 та наказом Міністерства освіти і науки Україна № 793 від 04.07.2014.
Постійно вивчаючи досвід провідних видавців світу, редакція журналу впроваджувала нові форми і зміст роботи з авторами, рецензентами, читачами. Динамічний розвиток журналу не залишився непоміченим багатьма світовими ресурсами індексації наукової періодики, про що сьогодні може свідчити список ресурсів його індексації.

У 2015 році журнал почав індексуватися в наукометричній
базі даних Scopus.
У 2019 журнал увійшов до «Переліку наукових фахових видань України» (категорія «А») з технічних наук за 37 спеціальностями (затверджено наказами Міністерства освіти і науки України № 358 від 15.03.2019, № 612 від 07.05.2019 та № 975 від 11.07.2019).

У 2020 році журнал увійшов до «Переліку наукових фахових видань України» (категорія «А») з фізико-математичних наук за спеціальностями 104 та 105 (затверджено наказом Міністерства освіти і науки України № 1471 від 26.11.2020).

У 2021 році журнал увійшов до «Переліку наукових фахових видань України» (категорія «А») з економічних наук за спеціальностями 071, 072, 073, 075, 076 (затверджено наказом Міністерства освіти і науки України № 735 від 29.06.2021).

З січня 2021 року журнал «Східно-Європейський журнал передових технологій» поповнився новим, тринадцятим томом «Трансфер технологій: промисловість, енергетика, нанотехнології».


МЕТА ЖУРНАЛУ

Мета журналу - усунути той розрив, який виникає між новими науковими знаннями, які швидко з'являються,  і впровадженням їх у промисловість, що вимагає значно більшого часу.
Науковці, пов'язані з сучасним виробництвом, мають можливість брати участь у трансфері технологій у промисловість, публікуючи результати своїх прикладних наукових досліджень. Промисловці можуть черпати науково-практичну інформацію з журналу.
Завданням журналу для досягнення поставленої мети є формування «наукової складової» трансферу сучасних технологій з науки в промисловість. Тому в статтях, що публікуються в журналі, акцент робиться і на наукову новизну, і на практичну цінність.

РУБРИКИ ЖУРНАЛУ

Том 1. Виробничо-технологічні системи
Том 2. Інформаційні технології. Системи управління в промисловості
Том 3. Процеси управління
Том 4. Математика та кібернетика - прикладні аспекти
Том 5. Прикладна фізика
Том 6. Технології органічних та неорганічних речовин
Том 7. Прикладна механіка
Том 8. Енергозберігаючі технології та обладнання
Том 9. Інформаційно-керуючі системи
Том 10. Екологія
Том 11. Технології та обладнання харчових виробництв
Том 12. Матеріалознавство
Том 13. Трансфер технологій: промисловість, енергетика, нанотехнології

Обирайте рубрику (том) журналу відповідно Вашій спеціальності (Детальніше ...)

ПОЛІТИКА ВІДКРИТОГО ДОСТУПУ

«Східно-Європейський журнал передових технологій» – журнал відкритого доступу. Всі статті безкоштовні для доступу, читання, завантаження та друку.

0

ВЧЕНИХ, ЯКІ ОПУБЛІКУВАЛИСЯ В ЖУРНАЛІ

0

СТАТЕЙ ЗА ЧАС ІСНУВАННЯ ЖУРНАЛУ

0

БАЗ, СИСТЕМ І РЕПОЗИТОРІЙ, В ЯКИХ ІНДЕКСУЄТЬСЯ ЖУРНАЛ

0

БІБЛІОТЕК, В ЯКІ ВХОДИТЬ ЖУРНАЛ

Передові наукові ідеї - в життя!


Рецензування

Редакція журналу «Східно-Європейський журнал передових технологій» практикує подвійне сліпе рецензування.

Цей процес передбачає наступне:

– Всі рукописи спочатку розглядаються редакторами, на предмет оцінки їх відповідності тематиці і вимогам журналу.

– Після рішення редакторів представлені рукописи направляються як мінімум двом зовнішнім експертам, працюючим у відповідній області. Рукопис проходить подвійне сліпе рецензування: ні автори, ні рецензенти не знають один одного.

– Коментарі рецензентів передаються авторам разом з можливою рекомендацією до перегляду рукопису. Редактор повідомляє авторам, чи прийнято рукопис таким, що не вимагає перегляду, або авторам надається можливість переробити рукопис і представити його знову, або ж рукопис відхиляється.
(Детальніше...)


Авторські права

Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.

Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:

– Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.

– Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.


Конфіденційність

Редакція журналу «Східно-Європейський журнал передових технологій» дуже пильно слідкує за збереженням конфіденційності всієї інформації, яка поступає до редакції і не є ще опублікованою.

Основні засади, якими керується наша редакція:
– Всі рецензенти підтверджують збереження конфіденційності інформації, з якою вони працюють, до опублікування статті.

– Якщо рецензенту потрібна допомога або консультація експертів з іншої предметної області, то рецензенти повідомляють таку інформацію до редакції та отримують дозвіл на консультацію.

– Інформація, яку автори подають до редакції, не передається третім особам.

– Вся особиста інформація (телефони та адреси), яку надають автори до редакції, використовується лише в редакції та не передається третім особам.


Архівування

Цей журнал використовує систему LOCKSS для розподіленого архівного зберігання опублікованого змісту в численних бібліотеках та інформаційних центрах. Бібліотеки - учасниці проекту LOCKSS гарантують довготермінове зберігання вичерпних архівів журналу та автоматичне відновлення пошкодженої інформації.
Детальніше...
photo_2020-03-13_16-34-08.jpg

вул. Шатилова дача, 4, оф. 702 (8 пов.),
м. Харків, Україна, 61165

+38 (057) 750-89-90
+38 (050) 381-10-77
+38 (073) 081-39-36

 

eejet@entc.com.ua

Image
Image
Image
Image