Пн - Пт: 9:00 - 18:00
Сб-Нд: зачинено
+38 (057) 750-89-90
+38 (050) 381-10-77
eejet@entc.com.ua
c7508990@gmail.com
ISSN 1729-3774 (print)
ISSN 1729-4061 (online)

В інтересах прозорості та для того, щоб допомогти читачам сформувати власну думку про можливу упередженість, «Східно-Європейський журнал передових технологій» просить авторів декларувати будь-які конкуруючі фінансові та/або нефінансові інтереси щодо описаної роботи.

Визначення. Метою даної політики конфлікту інтересів є як фінансові, так і нефінансові інтереси, які можуть безпосередньо підірвати або сприйматися як підриваючі об'єктивність, цілісність і цінність публікації за допомогою потенційного впливу на судження та дії авторів щодо об'єктивного уявлення даних, аналізу та інтерпретації.

Фінансовий конфлікт інтересів включає в себе будь-яке з наступного:

Фінансування: підтримка досліджень (включаючи заробітну плату, обладнання, витратні матеріали та інші витрати) організаціями, які можуть отримати або втратити в фінансовому відношенні через публікацію даних, представлених в статті. Повинна бути розкрита конкретна роль спонсору в концептуалізації, розробці, зборі даних, аналізі, вирішенні опублікувати або підготовці рукопису.

Зайнятість: недавня (за участю в дослідницькому проекті), існуюча або очікувана зайнятість в будь-якій організації, яка може отримати або втратити в фінансовому відношенні через публікацію даних, представлених в статті.

Особисті фінансові інтереси: акції або частки в компаніях, які можуть отримати або втратити в фінансовому відношенні шляхом публікації даних, представлених в статті; плата за консультацію або інші форми винагороди (включаючи компенсації за участь в симпозіумах) від організацій, які можуть отримати або втратити в фінансовому відношенні; патенти або патентні заявки (що присуджені або знаходяться на розгляді), подані авторами або їх установами, на вартість яких може вплинути публікація. Для патентів і патентних заявок вимагається розкриття такої інформації: заявник патенту (будь-то автор або установа), ім'я винахідника (ці), номер заявки, статус заявки, конкретний аспект рукопису, описаний в заявці на патент.

Нефінансові конкуруючі інтереси:

Нефінансові конкуруючі інтереси можуть приймати різні форми, включаючи особисті або професійні відносини з організаціями та приватними особами. Ми рекомендуємо авторам і рецензентам оголошувати будь-які неоплачувані ролі або відносини, які можуть вплинути на процес публікації. Приклади нефінансових конкуруючих інтересів включають (але не обмежують) наступні:

  1. Неоплачуване членство в уряді або неурядовій організації.
  2. Неоплачуване членство в адвокатській або лобістській організації.
  3. Неоплачувана консультативна посада в комерційній організації.
  4. Написання або консультації для освітньої компанії.
  5. Виступ в якості експерта-свідка.

Ми визнаємо, що деякі автори можуть бути пов'язані угодами про конфіденційність. У таких випадках замість докладного розкриття ми вимагаємо, щоб автори заявили: «Автори заявляють, що вони пов'язані угодами про конфіденційність, які не дозволяють їм розкривати свої конкуруючі інтереси в цій роботі».

Ми не вимагаємо від авторів вказувати грошову вартість своїх фінансових інтересів.

Якщо у рецензентів є якийсь конфлікт інтересів щодо рецензованої статті, він повинен повідомити про це редакцію «Східно-Європейського журналу передових технологій». В такому випадку стаття буде передана на рецензування іншому експерту.

Конфлікт інтересів може бути виявлений на етапі подвійного сліпого рецензування (експертної оцінки рукопису) або після публікації. В такому випадку (відповідно до схем COPE «What to do if a reviewer suspects undisclosed conflict of interest in a submitted manuscript» та «What to do if a reader suspects undisclosed conflict of interest in a published article»):

Редакція зв'яжеться з автором-кореспондентом на предмет уточнення наявності невизначеного конфлікту інтересів.

Буде проведено розслідування на основі обґрунтувань автора (ів) і рецензента або читача, що заявив про наявність конфлікту інтересів.

Якщо в результаті розслідування буде виявлено конфлікт інтересів, він буде доданий до статті. Або будуть внесені відповідні виправлення згідно до політики відгуків статті

photo_2020-03-13_16-34-08.jpg

вул. Шатилова дача, 4, оф. 702 (8 пов.),
м. Харків, Україна, 61165

+38 (057) 750-89-90
+38 (050) 381-10-77
+38 (097) 020-27-30
+38 (073) 081-39-36

 

eejet@entc.com.ua

Image
Image
Image
Image