Банер

До уваги авторів!

 
Редакція "Східно-Європейського журналу передових технологій" повідомляє, що 2 листопада 2015 редакцією було отримано відповідь від наукометричної бази даних Scopus. У листі сповіщається про те, що журнал прийнятий для індексування наукометричною БД Scopus (читати)
В даний момент створюється профіль для журналу в базі даних Scopus і це займає деякий час. Після того, як профіль буде готовий, журнал стане доступним для пошуку в БД Scopus.
Включення журналу До наукометричної бази даних Scopus означає, що він пройшов експертизу і відповідає стандартам якості міжнародного наукового співтовариства. У зв'язку з цим матеріали, що публікуються журналом, повинні відповідати високим стандартам світової науки і витримувати експертизу зарубіжних рецензентів.

У зв'язку з цим редакція вносить ряд змін в політику і вимоги журналу, спрямовані, в першу чергу, на підвищення якості публікованих матеріалів.

У найближчій перспективі, враховуючи рекомендації експертів Scopus, редакція журналу планує публікації статей тільки англійською мовою.
Слідкуйте за оновленнями на нашому сайті.

З повагою,
редакція "Східно-Європейського журналу передових технологій"

 
 

Автор (коллектив авторов), подавая рукопись в редакцию "Восточно-Европейского журнала передовых технологий",
соглашается со всеми требованиями к оформлению, подаче рукописи статьи и оплате
и несет полную ответственность в случае нарушения этих требований

© PC "TECHNOLOGY CENTER"