Баннер

IREX

 

Програма обміну для студентів (UGRAD)

Програма обміну для студентів ВНЗ надає можливість студентам бакалаврату денного відділення ВУЗів навчатися протягом одного академічного року в університетах або дворічних чи чотирирічних коледжах США.

 

Програма обміну для студентів ВНЗ Автономної Республіки Крим (Crimea UGRAD)

Програма обміну для студентів вищих навчальних закладів АР Крим (Crimea UGRAD) надає можливість перспективним студентам першого, другого та третього курсів вищих навчальних закладів Автономної Республіки Крим, Україна, навчатися протягом одного академічного року в університетах або коледжах США.

 

Програма стипендій ім. Едмунда С. Маскі (MUSKIE)

Програма MUSKIE надає можливості навчання в університетах США для отримання ступеня магістра.

 

Програма підтримки адміністрування університетів (UASP)

Програма підтримки адміністрування університетів (UASP) координується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) і проводиться за підтримки Корпорації Карнегі у м. Нью Йорк, США. Програма має на меті сприяти покращенню адміністрування в університетах України.

 

TEA

Програма Педагогічної майстерності вчителів (ТЕА) є програмою Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США і адмініструється Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), неприбутковою організацією з центральним офісом у Вашингтоні. Програма TEA надає унікальну можливість вчителям загальноосвітніх шкіл Євразії та Південної Азії поглибити компетентність у предметах, які вони викладають, покращити навички викладання, дізнатись більше про США.

 

Освітнє тестування

В Київському тестувальному центрі можна скласти онлайн варіант тестів TOEFL, GRE, USMLE, PMI, ICMA та ін.

 

Глобальні бібліотеки

Фундація Білла та Мелінди Гейтс (The Bill & Melinda Gates Foundation) обрала Раду міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) для планування програми, що забезпечуватиме доступ місцевих мешканців до комп’ютерів та Інтернету в українських публічних бібліотеках.

 

Інтернет

Вирішуючи проблему недостатнього рівня вільного розповсюдження інформації, IATP, багатостороння програма, яка базується на цінностях громадянського суспільства, для стимулювання розвитку місцевого населення використовує такі можливості, як доступ до Інтернет, що забезпечує зв'язок з навколишнім світом, інформаційні та комунікаційні технології (ІКТ) як основний інструмент для підтримки місцевих ініціатив.

 

UMPP

Рада Міжнародних Наукових Досліджень та Обмінів (IREX) працює на зміцнення сучасного законного положення незалежних засобів масової інформації, на вдосконалення навичок професійної журналістики і бізнесу у власників та працівників ЗМІ шляхом проведення тренінгів та виїзних консультацій, на підвищення кількості ресурсів та послуг наданих незалежним ЗМІ через місцеві мас-медіа асоціації.

 
 

Баннер

Автор (коллектив авторов), подавая рукопись в редакцию "Восточно-Европейского журнала передовых технологий",
соглашается со всеми требованиями к оформлению, подаче рукописи статьи и оплате
и несет полную ответственность в случае нарушения этих требований

© PC "TECHNOLOGY CENTER"